Lena Linderholm färglitografi
2019-08-18
668232
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Den stulna korgen", signerad Lena A Linderholm, provtryck, färglitografi,