Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-09-22
668172
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): fågelhund på fält, signerad och daterad Kliuchnikov -04, a tergo daterad 2004, olja på duk, ca 60,5x80 cm