Taklampa
Avslutad
2019-08-18
668170
| Klubbat belopp | 300 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall och bonad bok, kupor i opalglas
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen