Knut Norman oljemålning
2019-08-18
668162
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNUT NORMAN (1896-1977): Kustmotiv, signerad Knut Norman, olja på pannå, ca 36x60 cm