Handspegel Kina
2019-08-16
668075
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HANDSPEGEL, Kina, 1900-talets första hälft, vitmetall, baksida med inläggningar i sten och lackarbete, handtag i ben, längd ca 26 cm
Smärre slitage, ytslitage