Takarmatur
2019-08-16
668063
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1940/50-tal, 5-armad stomme i mässing, yttre kupor i orange, delvis frostat samt inre kupor i orange frostat glas, höjd ca 65 cm, diameter ca 63 cm
Några mindre nagg