Yrjö Edelmann litografi
2019-08-18
668017
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Trompe l´oeil med papper, färglitografi, signerad Y Edelman och numrerad 17/150, bildmått innanför passepartout ca 43x63 cm