Takkrona 1900-talet första hälft
2019-08-21
667980
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets första hälft, vitmetall, behöngd med prismor, tre ljuspunkter, diameter ca 45 cm, höjd ca 70 cm
Slitage, ej funktionstestad