Takarmaturer i brons och glas
2019-08-18
667975
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TAKARMATURER, 1 par snarlika, 18/1900-tal, brons och etsat glas, diameter ca 38, total höjd ca 66-70 cm
Bruksslitage, repor, några skruvar ej original