John Ivar Berg oljemålning
2019-08-15
667938
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Afton över Funchal", monogramsignerad samt daterad 82, olja på duk, ca 67x49 cm