Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARTHUR PERCY (1886-1976): "Blommande fruktträd", signerad Percy, daterad 1944, olja på pannå, ca 38x46cm
667893
2019-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här