Sädestunnor 1800-tal
2019-08-16
667847
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SÄDESTUNNOR, med lock, 2 st, 1800-tal, laggade, höjd ca 83 resp 81, diameter ca 65 cm
Slitage, smärre skador