Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ERIK DIETMAN (1937-2002): "Det finns en räv i räv", signerad Erik Dietman, daterad -82, numrerad 169/290, färglitografi, 46x60 cm
Ej examinerad ur ramen
667802
2019-08-14