Eric Cederberg oljemålning
2019-08-29
667763
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Kustmotiv, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 22 x 48 cm