Bengt Lindström färglitografi
2019-08-14
667759
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 53/80, färglitografi, ca 75x55 cm