Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal
2019-08-14
667744
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 59x46 cm
Slitage, färgbortfall, mindre repor, märken efter spännram