Birger Birger-Ericson oljemålning
2019-08-17
667742
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Porträtt, signerad och daterad Birger -47, olja på pannå, ca 73x53 cm