Stol senbarock
2019-08-14
667723
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOL, senbarock, 1700-tal, skuren dekor med rocailler samt akantusblad, rödmålad, läderklädd sits samt rygg, tellikor, sitthöjd ca 47 cm
Renoverad och kompletterad, slitage, lagningar, i behov av renovering