Lykta
2019-08-15
667721
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LYKTA , 1900-talets tredje kvartal, elektrifierad, stomme i aluminium, höjd ca 110, 60x60 cm
Slitage, skärm med mindre bucklor samt ett mindre hål