Evert Lundqvist etsning
2019-08-14
667684
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition, signerad Evert Lundquist, numrerad 10/50, etsning, bildmått ca 22,5x27,5