Ruben Heleander oljemålning
2019-08-15
667649
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUBEN HELEANDER (1931-2003): "Vårlandskap", signerad Heleander, olja på duk, ca 38x56 cm