Roland Svensson färglitografi
2019-08-13
667549
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Månljus vinternatt", signerad roland S, 132/350, färglitografi, bildmått ca 24 x 20 cm