Roland Svensson
2019-08-13
667548
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad roland S, 132/350, färglitografi, bildmått ca 20x24 cm