Golvvas Kina 1800-tal
2019-08-29
667531
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, med hänklar, emaljfärger, salamandrar i relief, höjd ca 45 cm
Nagg, lagningar