Roland Svensson
2019-08-13
667523
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Molnstoder", signerad och daterad Roland. S, 132/350, färglitografi, bildmått ca 20x24 cm.