Tekoppar kina 4 st
2019-08-12
667471
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKOPPAR, 4 st, Kina, 1800-talets andra hälft, Kantonporslin, polykrom dekor i emaljfärger av figurscener
Smärre nagg