Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
SKÅLFAT, KANNOR, 5 dlr, tenn, 1800-tal, kannor daterade 1840 samt 1764, höjder ca 21 cm, skålfaten diameter ca 32-36 cm
Bucklor, slitage
667333
2019-08-24