Jaktkniv Bertel Gardberg
Klubbat för:
1 100 SEK
2 500 SEK
JAKTKNIV, Finland, formgiven av Bertel Gardberg för Fiskars, skaft i nylon med ståldetaljer, slida i svart skinn, bladet märkt Fiskars Finland, total längd ca 25,5 cm
Smärre repor, bruksslitage, smärre rost på knivbladet
667293
2019-08-12