Lars Norrman oljemålning
2019-08-11
667156
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Figurkomposition, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 25x71 cm