Roberto Matta färgetsning
2019-08-11
667151
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur ´Les Oh! Tomobiles´, signerad Matta, 58/100, färgetsning, tryckmått ca 41,5x50 cm
Veck, oramad