Flos bordslampor
2019-08-10
667024
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIPPE STARCK, 1-par bordslampor, "Romeo Soft" utan skärmar, Flos, Italien, stomme i grålackerat aluminium, kupor i frostat glas, etikettmärkta Flos, höjd ca 65, diameter på kuporna ca 19 cm
Bruksslitage, smuts, tejprester, smärre repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen