Theo Tobiasse
2019-08-13
666953
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, färglitografi, signerad, bladmått ca 57 x 76 cm