Erica Arosell oljemålning
2019-08-10
666952
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIC AROSELL (1906-1985): interiör från smedja, signerad Arosell, olja på pannå, ca 88x114 cm