Theo Tobiasse färglitografi
2019-08-09
666948
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad, konstnärens exemplar, färglitografi, ca 58x77 cm