Bokhylla
2019-08-09
666941
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets slut, fanérad i betsat lövträ, med 6 hyllor, på avsmalande ben, höjd ca 200, 100x25
Bruksslitage, märken, repor