Alexandre Fassianos färglitografi
2019-08-09
666861
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkomposition, signerad A Fassianos, numrerad 40/70, färglitografi, dagermått ca 71x53 cm,