Oidentifierad konstnär
2019-08-10
666813
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Husarer, otydligt signerad och daterad -05, akvarell, ca 25x32
Fläckar