Carl Brandt
2019-08-10
666807
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1871-1930): Vårvinterlandskap, pastell, signerad och daterad -99, ca 52x35 cm