Louis Poulsen taklampa
2019-08-09
666790
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOUIS POULSEN, modell 41062, taklampa, plåt, vit, 1900-talets andra hälft, höjd 28, diam 50 cm.
Slitage, ojämnheter, smärre skador.