String-hyllor
Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, 2 hyllor, "String", 1960-tal, 4 gavlar trådmetall överdragna med svart plast. 6 hyllor fanerade med gabonmahogny, hyllornas mått 78x20 cm, gavlarnas höjd 76 cm
Slitage, ställvis fläckar
666771
2019-08-21