Lennart Jirlow Trädgårdsmästarna färglitografi
2019-08-09
666764
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L Jirlow, 37/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 46 x 61 cm