Richard Ryan
2019-08-14
666715
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): Komposition, signerad, inkjet, ca 62x48 cm
Vissa märkningar och slitage.