Ulrica Hydman-Vallien litografi
2019-08-13
666702
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, numrerad 905/1600, färglitografi, ca 62x86 cm
Ormat blad