Madeleine Pyk litografi
2019-08-13
666701
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bildmått ca 64,5x49 cm
Ormat blad