Golvlampar
2019-08-07
666698
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets slut, sannolikt Belid, mässingfärgad, förkromad samt svartlackerad metall, en ljuspunkt, höj och sänkbara, höjd ca 130 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen