Pablo Picasso färglitografi
2019-08-08
666677
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) (efter): Ateljéinteriör, daterad 15-11-1955. III. i trycket, färglitografi, ca 26x41 cm