Petter Thoen litografi
2019-08-08
666665
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 259/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm, oramat blad.