Lackask Japan
2019-08-15
666643
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LACKASK, Japan, 1900-talets första hälft, Nashiji-dekor, längd 22 cm, bredd 11 cm, höjd 11,5 cm
Visst slitage