Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKJOLD SØRENSEN, soffa, shakertyp, 3-sits, läderklädsel, ben i förkromat stål, sitthöjd ca 45, längd 205 cm
Slitage, märken, klädsel med skador
666625
2019-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här