Tallrikar
2019-08-07
666607
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TALLRIKAR, 14 st, Imari, Japan,1800- och 1900-tal varierande storlek, några praktfat med räfflad kant, största diameter ca 31 cm
Enstaka nagg och fabrikationsdefekt slitage